Qo‘qon universiteti – InnoWeek 2025 da ishtirok etmoqda!
Toshkentda bo‘lib o‘tayotgan InnoWeek 2025 — innovatsion g‘oyalar haftaligida Qo‘qon universiteti jamoasi ham faol ishtirok etmoqda.
Universitet vakillari o‘zlarining robototexnika, tibbiyot va  startap loyihalari, shuningdek, zamonaviy ilmiy-texnik ishlanmalari bilan forumda qatnashmoqda.
Taqdim etilgan robotlar va texnologik yechimlar ishtirokchilar va investorlar orasida katta qiziqish va e’tirof uyg‘otmoqda.
Bu ishtirok — Qo‘qon universiteti talabalari va o‘qituvchilarining ilm-fan, texnologiya va innovatsiyalar sohasidagi yutuqlarini namoyish etuvchi muhim qadamdir.
Biz faxrlanamizki, Qo‘qon universiteti jamoasi nafaqat o‘z g‘oyalari bilan, balki yaratuvchan fikr va amaliy yondashuvi bilan ham InnoWeek sahnasida porlamoqda!

Кокандский университет участвует в InnoWeek 2025!
Команда Кокандского университета активно принимает участие в InnoWeek 2025 — Неделе инновационных идей, проходящей в Ташкенте.
Представители университета демонстрируют свои проекты в области робототехники, медицины и стартапов, а также современные научно-технические разработки на форуме.
Представленные роботы и технологические решения вызывают большой интерес и признание среди участников и инвесторов.
Это участие — важный шаг, демонстрирующий достижения студентов и преподавателей Кокандского университета в области науки, технологий и инноваций.
Мы гордимся тем, что команда Кокандского университета сияет на сцене InnoWeek не только своими идеями, но и творческим мышлением и практическим подходом!