Bugun Qo‘qon universiteti Karyera markazi tomonidan haftalik “Mini Job Fair” tadbiri muvaffaqiyatli o‘tkazildi.
Otabek Mamajonov 25.11.2025 247 marta ko'rilgan
Tadbirning birinchi ishtirokchi korxonasi — “EuroPrint” korxonasi bo‘lib, ular talabalar uchun mavjud bo‘sh ish o‘rinlari va stajirovka yo‘nalishlari bo‘yicha batafsil ma’lumot taqdim etdilar.
Shuningdek, “Kelajakka qadam” dasturi doirasida O‘zbekiston Respublikasi Milliy banki vakilllari ham faol ishtirok etib, talabalar bilan yuzma-yuz muloqot o‘tkazdilar hamda dastur imkoniyatlari haqida keng qamrovli tushuntirishlar berdilar.

Сегодня Центр карьеры Кокандского университета успешно провёл еженедельное мероприятие «Mini Job Fair».
Otabek Mamajonov 25.11.2025 248 просмотров
Первым участником ярмарки стала компания «EuroPrint», представители которой подробно рассказали студентам о доступных вакансиях и направлениях стажировок.
Кроме того, в рамках программы «Шаг в будущее» активное участие приняли представители Национального банка Республики Узбекистан. Они провели личные беседы со студентами и дали подробные разъяснения о возможностях программы.