Qo'qon universiteti mening orzuyimdagi universitet
Maktabgacha yoshdagi bolalar bilan ishlaysizmi? Unda o‘z tajribangizni oliy ta'lim bilan birlashtirish vaqti keldi!
Qo‘qon universitetida "Maktabgacha ta'lim" ta'lim yo‘nalishida o‘qish va malakali pedagog sifatida shakllanishni tavsiya qilamiz!
Siz istagan ta'lim shakllari bizda mavjud:
- Tizimda 3 yil va undan ortiq (pedagogik) ish stajiga ega bo‘lgan mutaxassislar uchun qabul platformamiz http://msqabul.kokanduni.uz;
- Kunduzgi va ishdan ajralmagan holda sirtqi-masofaviy ta'lim shakllariga hujjatlarni onlayn topshirish http://qabul.kokanduni.uz.
Bitiruvchilar pedagogik, madaniy-ma'rifiy, ta'lim va ijtimoiy sohalarda faoliyat yuritish uchun zarur malakaga ega bo‘ladilar.
Ma'lumot o‘rnida, O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2019-yil 17-avgustdagi 683-sonli qarori bilan Qo‘qon universiteti faoliyati yo‘lga qo‘yilgan.

Университет Кокан - университет моей мечты
Рекомендуем учиться в Кокан Университете по направлению «Дошкольное образование» и стать квалифицированным педагогом!
У нас есть типы образования, которые вы хотите:
- Наша платформа http://msqabul.kokanduni.uz для специалистов с опытом работы в системе от 3-х лет (педагогический);
- Онлайн подача документов на заочное и дистанционное обучение без отрыва от работы http://qabul.kokanduni.uz.
Выпускники будут иметь необходимые навыки для работы в педагогической, культурно-просветительской, образовательной и социальной сферах.
Для справки, постановлением Кабинета Министров Республики Узбекистан №683 от 17 августа 2019 года начата деятельность Университета Кокан.