Ilmiy yutuqlaringiz bardavom boʻlsin!
Qoʻqon universitetining Ta'lim fakulteti Pedagogika va psixologiya kafedrasi oʻqituvchisi Orziqulov Husniddin Toʻlqin oʻgʻli pedagogika fanlari boʻyicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasiga ega boʻldi.
Ushbu ilmiy daraja O’zbekiston Respublikasi Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligi huzuridagi Oliy attestatsiya komissiyasining 2024-yil 25-dekabrdagi 365/1-sonli va Toshkent davlat pedagogika universiteti huzuridagi ilmiy kengashning tegishli qarorlariga asosan taqdim etildi.
Qoʻqon universiteti jamoasi nomidan Xusniddin Orziqulovni samimiy tabriklaymiz! Keyingi ilmiy-ijodiy ishlariga muvaffaqiyat va barkamollik tilaymiz!

Пусть ваши научные достижения продолжаются!
Преподаватель кафедры педагогики и психологии педагогического факультета Университета Коканд Орзикулов Хусниддин Толкин получил степень доктора философии (PhD) в области педагогических наук.
Данная ученая степень присвоена на основании соответствующих решений Высшей аттестационной комиссии при Министерстве высшего образования, науки и инноваций Республики Узбекистан № 365/1 от 25 декабря 2024 года и ученого совета при Ташкентском государственном педагогическом университете. .
От имени коллектива Университета Кокан искренне поздравляем Хусниддина Орзиклова! Желаем Вам успехов и успехов в дальнейшей научной и творческой работе!