Qoʻqon universiteti vakillari tomonidan Namangan viloyati Oydinkoʻl pedagogika kollejida seminar-trening mashgʻulotlari
Qoʻqon universiteti vakillari tomonidan Namangan viloyati Oydinkoʻl pedagogika kollejida seminar-trening mashgʻulotlarini olib borilmoqda.
Namangan viloyati Oydinkoʻl pedagogika kollejida Qoʻqon universitetining test sinovlaridan muvaffaqiyatli oʻtgan abituriyentlariga  27–31-iyul kunlari universitet professor-oʻqituvchilari tomonidan oʻquv mashgʻulotlari olib borilmoqda.
Ma'lumot uchun, mazkur seminar-trening Qoʻqon universiteti hamda Namangan viloyati maktabgacha va maktab ta'limi boshqarmasi oʻrtasida imzolangan memorandum ijrosini ta'minlash hamda Namanganda abituriyentlar bilan boʻlgan uchrashuvda bildirilgan taklif va istaklarga binoan tashkil etilmoqda.
Ma'lumot uchun, Qo‘qon universitetida 2023/2024 o‘quv yili uchun kunduzgi hamda sirtqi ta'lim shakli yo‘nalishlariga qabul davom etmoqda!

Семинар-тренинги в Ойдинкольском педагогическом колледже Наманганской области от представителей Кокандского университета
Представители Кокандского университета проводят семинары-тренинги в Ойдинкольском педагогическом колледже Наманганской области.
В Ойдинкольском педагогическом колледже Наманганской области абитуриенты Кокондского университета, успешно сдавшие тестовые экзамены, проходят обучение у профессоров и преподавателей университета 27-31 июля.
Для справки, данный семинар-тренинг организован в соответствии с реализацией меморандума, подписанного между Университетом Коканд и Управлением дошкольного и школьного образования Наманганской области, а также предложениями и пожеланиями, высказанными на встрече с абитуриентами в Намангане.
Для справки, в Кокандском университете продолжается прием на очные и заочные формы обучения на 2023/2024 учебный год!