Qo'qon olimpiadasi g'oliblari diqqatiga!
Joriy yilning 8-aprel sanasida Qo'qon universitetida o'tkazilgan matematika fanidan Qo'qon olimpiadasida yuqori natijalarni ko'rsatib, faxrli 1, 2, 3 - o'rinlarni egallagan holda Qo'qon universitetida imtiyozli grant asosida o'qish imkoniyatini qo'lga kiritgan iqtidorli yoshlarni Qo'qon universitetiga qabul uchun kerakli hujjatlarni (universitet tomonidan berilgan vaucher bilan) belgilangan tartibda Qabul komissiyasiga topshirishga chorlaymiz.
Qo'qon universitetida imtiyozli grant asosida o'qish imkoniyatini qo'lga kiritgan yoshlarni yana bir bor tabriklab, ushbu imkoniyatdan unumli foydalanishlarini so'rab qolamiz.

Вниманию победителей Коканд Олимпиады!
8 апреля с.г. показал высокие результаты в Коканской олимпиаде по математике, проводимой в Коканском университете и занял почетные 1,2,3 места и получил возможность обучаться в Коканском университете на основе льготного гранта. Приглашаем талантливая молодежь, поступившая в Коканский университет, представила в приемную комиссию в установленном порядке необходимые документы (при наличии ваучера, выданного университетом).
Мы хотели бы еще раз поздравить молодых людей, получивших возможность учиться в Коканском университете на основе льготного гранта, и попросить их использовать эту возможность с пользой.