photo_2023-11-07_12-00-45.jpg
🏆Xalqaro chempionat Rossiyadagi Janubiy Ural davlat universiteti bilan hamkorlikda boʻlib oʻtadi.  Mazkur chempionatda talabalar loyiha boshqaruvi hamda tejamkor ishlab chiqarish yoʻnalishlarida ishtirok etadi. Talabalarda har ikki yo'nalishlarni yoki birini tanlash imkoniyati mavjud.
📌Ushbu musobaqa rus tilida ikki bosqichda onlayn va offlayn tarzda oʻtkazilib, birinchi bosqichda talabalar 10-noyabrgacha roʻyxatdan oʻtishi va 18-noyabrgacha tayyorlangan loyihalarini taqdim etishlari zarur.
✅Ikkinchi bosqich Chelyabinsk shahrida 1-dekabrdan 8-dekabrgacha boʻlib oʻtadi. Unda jamoalar oʻz loyihalarini himoya qilib berishlari talab etiladi. Chempionat gʻoliblariga diplom va esdalik sovgʻalari topshiriladi.
➡️Qo'shimcha ma'lumot hamda arizalar Ilmiy tadqiqot departamenti tomonidan qabul qilinadi. (@kuilmiybolim )

Приглашаем студентов Университета Коконд на международный чемпионат «Твой мир – твой проект».
🏆Международный чемпионат пройдет совместно с Южно-Уральским государственным университетом в России. В этом чемпионате примут участие студенты по направлениям управления проектами и рентабельного производства. Студенты имеют возможность выбрать одно или оба направления.
📌Конкурс пройдет на русском языке в два этапа онлайн и офлайн. На первом этапе студенты должны зарегистрироваться до 10 ноября и представить готовые проекты до 18 ноября.
✅Второй этап пройдет в Челябинске с 1 по 8 декабря. Это требует от команд защиты своих проектов. Победители чемпионата будут награждены дипломами и сувенирами.