Qo‘qon universiteti talabalari - Mirzo Ulug‘bek vorislari
3 kun davom etgan musobaqada Qo‘qon universiteti talabalari ham munosib ishtirok etib, zamonaviy ta'lim vositalari hamda boshlang‘ich ta'limda investitsiya va media axborotlar xususidagi loyiha va ishlanmalarini maxsus komissiyaga taqdim qildilar.
photo1677061237 (1).jpg
Hay’at a’zolari tomonidan startaplar orasidan eng yaxshi 100 ta loyiha saralab olindi. Quvonarlisi, iqtidorli talabalarimiz Botir Rajabboyev va Madina Boboqulova g‘oliblar safidan o‘rin oldilar. Taqdirlash marosimida g‘olib ishtirokchilarning har biri Sertifikat va BHMning 20 baravari miqdoridagi pul mukofotlari bilan moddiy rag‘batlantirildi.
st.jpg
Yana bir tashabbuskor talabamiz Yulduzxon Rahimberdiyeva tanlovning faol ishtirokchisi sifatida Sertifikat bilan taqdirlandi va rag‘batlantirildi.

Студенты Коканского университета – наследники Мирзо Улугбека
В 3-дневном конкурсе приняли участие студенты Кокандского университета, которые представили специальной комиссии свои проекты и разработки в области современных средств обучения и инвестиций в начальное образование и медийную информацию.
photo1677061237 (1).jpg
Жюри выбрало 100 лучших проектов из стартапов. К счастью, среди победителей оказались наши талантливые студенты Ботир Раджаббоев и Мадина Бобокулова. На церемонии награждения каждый из участников-победителей был материально поощрен Сертификатом и денежными призами в размере 20-кратного BHM.
st.jpg
Еще одна наша предприимчивая ученица Юлдузхан Рахимбердиева была награждена грамотой и поощрена как активная участница конкурса.